Taneční škola Třebíč

Tanec je univerzální mezinárodní jazyk. Kdekoliv na světě jsi, všude si můžeš pomocí tance najít přátele, stačí tam navštívit taneční párty... tedy až na Třebíč. Tady se taneční párty nikdy nepořádaly. A my se to teď snažíme změnit. Proto se v naší taneční škole při tréninzích mezi sebou pravidelně střídáme, aby spolu netančily pořád ty samé páry, a taky pořádáme pravidelné tančírny, kde si může zatančit kdokoliv s kýmkoliv. Vytváříme tím taneční komunitu a pomalu se tak stáváme součástí velké světové taneční rodiny. Buď u toho i ty.

 

Lektoři

Tomáš Horký


S tancem jsem začal v Brně v roce 2017. Mým prvním tancem byl west coast swing, ke kterému se brzy připojil zouk. Následně jsem začal tančit i bachatu, salsu, kizombu a argentinské tango. Nápad založit taneční školu v Třebíči přišel ve chvíli, když jsem se sem přestěhoval a zjistil, že tu společenský tanec prakticky neexistuje. A to je škoda. Při tanci si totiž odpočinete od každodenního stresu a ještě poznáte spoustu zajímavých lidí.

Pavla Macháčková


Od roku 2011 jsem tancovala stadardní a latinsko-americké tance. O rok později jsem začala tancovat salsu a v roce 2017 jsem narazila na west coast swing, který mě naprosto uchvátil a baví mě dodnes.

Daniela Pečínková


Radost z tance jsem objevila při středoškolských tanečních a od svých 17 let tancuji nepřetržitě. Standard a latinu vystřídala nejprve salsa a krátce nato brazilský zouk, který mě oslovil daleko více než jiné styly. Tento citlivý a zároveň energický tanec je krásným doplňkem ke cvičení jógy, kterou praktikuji a také vyučuji. Ruku v ruce vede jóga a tanec k napojení se na vlastní nitro, což přináší pocit radosti a harmonie.